smyslná tao masáž pro pány

beibehang-High-quality-black-and-white-b

Posuňte hranice svého požitku

TAO masáž je celotělová, relaxační, eroticky laděná masáž, která má dvě hlavní roviny. Nejzákladnější je rovina požitku. Je krásné vystavovat své tělo dotekům, být vzrušován a cítit, jak každá tkáň vašeho těla vibruje pod přívalem sexuální energie. V naší kultuře není tento druh potěšení běžně přístupný. TAO masáž je proto skvělý způsob jak prozkoumat další hranice vašich požitků.

Druhá rovina přináší schopnost ozdravení. Díky proudění erotické energie tělem, ozdravuje TAO tělo jako celek. Představuje tak efektivní způsob jak tělu dodat energii, posílit imunitní systém, ovlivnit depresi, odplavit negativní energii a vymanit vás z otupělosti všedních dnů. Při masáži je kladen velký důraz na vaši osobnost, a tím se stává každá masáž jedinečnou. 

TAO probíhá v příjemné atmosféře svíček, při vůni esenciálních olejů a za doprovodu relaxační hudby. To vše dotváří tu správnou atmosféru k uvolnění.

Na výběr máte z více druhů TAO masáží.

TAO ENERGY: Velmi příjemná ruční masáž, při které zažijete uvolnění a zároveň příval nové životní energie.

TAO SILK TOUCH: Při tomto druhu masáže dochází k přímému kontaktu mezi tělem masérky a klienta. Tím se masáž stává velmi intenzivní a vzrušující.

TAO HOT STONES: Spojení něžných doteků s energetickým účinkem lávových kamenů. Dokonalá kombinace kterou oceníte především v chladnějších měsících. Lávové kameny se na tělo přikládají teplé, a tím zpříjemňují celkový pocit při masáží, prohřívají tělo a zvyšují citlivost kůže. Lávové kameny tak dělají z TAO masáže opravdu nevšední zážitek.

Pro pochopení TAO masáže je třeba znát jedno staré taoistické moudro, které praví, že při každé souloži žena muže připravuje o jeho sílu skrze jeho vyvrcholení. Podle taoistické tradice tedy při zadržení vyvrcholení dochází k navrácení energie zpět do těla a tím i posílení mysli a zdraví těla. 

TAO masáž má svá pravidla:

Po vašem příchodu do studia přichází na řadu krátký rozhovor, při kterém se spolu trochu seznámíme a povíme si něco o průběhu masáže. Poté vás pošlu do sprchy, kde se na masáž připravíte. Čas strávený mimo samotnou masáž není započítáván do délky masáže.

Při masáži jsou povoleny doteky ze strany klienta s výjimkou intimních míst a obličeje masérky. Při jakýchkoliv nesrovnalostech může být masáž předčasně ukončena jak ze strany masérky, tak i ze strany klienta.

Vyvrcholení klienta není předmětem ani cílem masáže, může však masáž doprovázet.

Mým hlavním cílem při TAO masáži je napojit se na vaši sexuální energii a pracovat s ní tak jak je v daném okamžiku potřeba.